2010 yılından bu yana aktif olarak online satış sektöründe faaliyet gösteren MONONOM geniş ve köklü bir ailedir. %100 müşteri memnuniyeti odağıyla çıktığımız bu yolda sadece orijinal ürün çeşitlerinin tüketiciye sunulması hizmetini veriyoruz. Firma olarak alanının en iyi operasyon ve ofis ekipleriyle yürüttüğümüz online satış faaliyetlerinde 7/24 hizmet kalitesini benimsiyoruz.

Yıllarca severek kullanabileceğiniz onlarca farklı ürünü bir arada sunan MONONOM Denizli merkez ofislerimizden yönetilir. Türkiye’nin her noktasına aynı gün kargo imkanıyla yürüttüğümüz faaliyetlerimizde tüketici deneyimi en dikkat ettiğimiz noktalardan biridir. Keza aldığımız olumlu – olumsuz her geri dönüş, sizlere daha iyi hizmet vermemiz için gereklidir.

Denizli satış ofisimizle ortak olarak yürüttüğümüz tüm faaliyetlerimizde disiplin, kaliteli hizmet, özenli çalışma ve her yeni günde yenilenme prensipleri bulunur. Yılın her dönemi dilediğiniz yerden ulaşabileceğiniz web sitemiz sayesinde temin edebileceğiniz orijinal markalarımız şunlardır:

LEVI’S, GANT, NAUTICA, LACOSTE

Kadın ve erkek giyimin dev markalarıyla ortak çalışan MONONOM ailesi olarak sizlere jean pantolon, t-shirt, sweatshirt, kazak, şort, gömlek, ayakkabı, şort ve aksesuar gibi pek çok kategoriye ulaşabilirsiniz. Kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerinin beğenisini toplayan MONONOM ailesiyle siz henüz tanışmadınız mı?